KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 13464160
nr 1346 4160
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Collage, Signerad, daterad 1982. Motivet: 15x11 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:11:46
300 kr
450 kr